czwartek, 12 maja 2016

Sejm RP oraz Belweder [Unity5]

     Chciałbym pokazać dzisiaj kilka screenów dwóch bardzo znanych polskich budynków. Nie wszystkie z nich cieszą się dobrą opinią :) Tym razem na silniku Unity5, ale w przyszłości zostaną one wstawione do GTA V i wtedy przy okazji zrobię filmiki prezentujący te budowle, który umieszczę na Youtube. Dochodząc do sedna sprawy piszę, że chodzi mi o Belweder oraz Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Uprzedzam, że w dalszej części posta będzie mogła mnie ponieść mała dawka sarkazmu, więc proszę o zluzowanie majtek :)

BelwederBudynek w którym przesiaduje sobie Prezydent Polski. Aktualnie Andrzej "Dudeł" Duda :) To tutaj Prezydent wymyśla swoje niecne plany podboju świata! 

SEJM RP
No a powyżej znajduje się obiekt, w którym przesiadują same miłe, chcące dobrze dla Polski osoby. Spójrzcie na czwarty obrazek. Ten, kto zgadnie, które ugrupowanie ma w sondażach najwyższe poparcie dostanie ode mnie... kanapkę... z dżemikiem!

     Prezentowane screeny pokazują same główne budynki bez dorobionego otoczenia. No ale to się zmieni, kiedy tylko wstawię mapę do GTA V. Niestety ostatnio miałem mało czasu, by robić cokolwiek. Teraz mam go trochę więcej tak więc coś się porobi. Porysuje też na tabletku itd :D