środa, 13 sierpnia 2014

Gothic! - Wspomnienia 2

Hello!

Hmm... Miała być tylko jedna część, ale coś mi się jeszcze przypomniało ważnego z gry Gothic!

Wyjaśnię, skąd wziąłem nazwę Buster, którą używam na forach, stronach, grach itd. :)


     Kiedyś zastanawiałem się nad jakimś fajnym przydomkiem, który używałbym w loginach. W tej grze było pełno postaci niezależnych, więc postanowiłem nazwać siebie tak jak jakaś fajna postać z tej gry. Na samym początku uświadomiłem sobie, że wybiorę postać z imieniem na B. Dlatego, że sam mam imię na B, tak po prostu :) Skojarzyłem sobie, że w Gothic była jakaś osoba, która nosiła imię na B. Nie wiedziałem jak brzmiało, ale wiedziałem, że było fajnie :) Rozpocząłem, więc poszukiwania! :D Szukałem, szukałem od godziny nikogo z imieniem na B nie znalazłem. Zastanawiałem się, gdzie była ta osoba. Z kojarzyłem sobie w końcu jakąś osobę z tym imieniem. Poszedłem do tego gościa i znalazłem. Miał na imię chyba, o ile dobrze pamiętam: Berger. Tak podrapałem się po głowie, bo to chyba nie było to imię! Brzmiało jakąś bezsensu, a te które pamiętałem było fajne :D Szukałem dalej, przypomniało mi się miejsce, gdzie prawdopodobnie on był. Szedłem do niego z 15 minut i znalazłem. Buster!!! Ha hah...


Postać ta była... m miarę ciekawa. Co prawda dostał po mordzie od Bezimiennego, bo kto by nie dostał :D ale był spoko.

Postanowiłem, więc, że będę z Dumą używać tego imienia w swoich nickach, loginach, czy jak tam by to ludzie, aseksualni (jak ja) władcy czasu czy kosmici nazywali.

          Z innej beczułki wyszedł właśnie Risen 3: Titan Lords! Gra mojej sentymentalnej Piranha Bytes, którzy byli odpowiedzialni za "trylogię" Gothic.


          Nie grałem jeszcze, ale widzę, że zapowiada się fajnie. Trochę sztywne te animacje, szczególnie skakania O_O [Jakby byli na księżycu.], ale po za tym grafika ładna, walka rozwinięta i ciekawa, muzyka w tle też na wysokim poziomie.

          Z początku widać są jeszcze klimaty pirackie jak z dwójki, ale później będzie już mroczniej i bardziej w europejskich klimatach, więc będzie GIT! [Myk!] 

Także ten... Jak mi się coś jeszcze z Gothic przypomni to napiszę :D

Goodbye!